| GeXz a întrebat:

Cineva a postat ceva despre mine pe FaceBook! Vreau sa sterg acel [Post], am dat [Denunta stirea ca spam ] si am bifat o casuta acolo scria ceva de genul [Ma intimdeaza sau imi intimideaza prietenul] ceva de genu asta,, stiti cam cat ar dura sa stearga acea postare?

1 răspuns:
| buturuga a răspuns:

Daca persoana respectiva intra si sterge e ok, insa acel cineva poate sa nu o stearga pentru ca nu vrea. tu nu ai cum sa stergi ceva ce nu e al tau.