| Samsung112 a întrebat:

Credeti ca ar merge bine cu windows 7 http://m.emag.ro/......E8MRKBBBM/

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Așa cum ți spuneam, va funcționa(prost că precis nu îl vei optimiza).Nu recomand să îl jignești cu Windows-ul cel rudimentar, ci eventual dacă nu te descurci pe ce distribuție are preinstalat(mai mult ca sigur una dead end și de calitate proastă; scopul lor fiind să hulească Liunux-ul făcând userii să creadă că aia e linux și să îi facă eronat să folosească doar Windows) încearcă să instalezi o alta pe el, care are tot ce ai tu nevoie(de la codecuri incluse, la aplicațiile ce le vei folosi mai des(ex:netbook OS(vorbim despre această distribuție dacă te interesează subiectul)
Succes