| Andreea4509 a întrebat:

Credeti ca ar merita un iPhone 3G? Argument. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| DirtyT a răspuns:

IPhone 3G sau 3Gs? Eu cred ca nu. Deoarece spre exemplu Samsung Galaxy S are o putere de procesare aproape dubla fata de iPhone. Si daca vrei jocuri ia-ti Sony Ericsson Xperia Play. Noroc!

| DirtyT a răspuns:

Exista o gramada de alternative MULT mai puternice si mai ieftine. Daca vorbim numai de puterea de procesare iPhone 3GS e aproape echivalentul unui Motorola FlipOut de 520 de ron. Pretul de aproape 20 de milioane este cam nejustificat. Cea mai buna alternativa este dupa parerea mea Samsung Galaxy S Plus. Procesor de 1400 mhz, ecran 480x800, Android 2.3, camera de 5 megapixeli.