| Marianahsvvd a întrebat:

Credeti ca mai pot sa-mi sterg tik tokul? Am un cont vechi și vreau urgent sa-l sterg și nu mai pot, nu mai stiu mailul și nici parola, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Șterge aplicați și gata nu te mai stresa din cauza la aplicația aia distrusă. Toți... acolo sunt pe tiktokul ăla. Nam suportat și descarcat niciodată tiktokul ăla nu înțeleg ce vedeți acolo ore în șir.

| Marianahsvvd explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Am cont in care am video cu mine, vreau sa sterg acel cont la asta ma refer, nu la aplicația dpv general

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Marianahsvvd):

Bine pai fa cum ști tu mai bine atuncia eu alta soluție nu știu adica eu dacă am pierdut parola la ceva s-a dus de tot nu mai am cum să-l recuperez doar să-mi aduc aminte de parola și atât

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Marianahsvvd):

Nu țiam spus fa adică sa nu înțelegi greșit m-am referit adică să faci ceva sa recuperezi parola la asta m-am referit când am spus fa sa nu înțelegeți greșit.