| me1oo a întrebat:

Credeti ca se mai merita de cumparat un Samsung galaxy s 1? sau daca e model asa mai vechi se misca greu?

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Se misca foarte bine si arata la fel..nu se compara cu S4 sau S3.dar e ok.ruleaza foarte binewinking

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

E chiar foarte bun la banii aia se meritahappy

| piratuu a răspuns:

Merge bine. Ti-l recomand sa-l iei.

| ElleAhx a răspuns:

In primul rand expresia "se mai merita de cumparat" face limba romana sa strige dupa ajutor.

In al doilea rand, problema ar fi nu ca se misca greu (nu conteaza din ce an e telefonul, daca e nou e nou si functioneaza foarte bine) ci ca au aparut alte modele mai performante, mult mai bune din toate punctele de vedere. Acum, faci cum vrei. S1 e un telefon chiar bun.

| me1oo explică (pentru ElleAhx):

In primul rand e foarte corect ceea ce am spus. Da se mai merita? pentru ca acum ceva timp in urma se merita sa cumperi un astfel de telefon, asa ca intrebarea mea este total corecta

| ElleAhx a răspuns (pentru me1oo):

Scuze ca iti raspund atat de tarziu, dar tot trebuie sa te contrazic deoarece verbul "a merita" nu este reflexiv. Asa ca nu, intrebarea ta nu e corecta.