| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca softul le permite caselor de pariuri sportive sa faca bilete asa zis castigatoare, pentru a le posta pe facebook? Adica sa le tiparesca dupa jucarea meciurilor, asa, sa moara pariorii de ciuda...

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

De facut se poate face absolut orice, dar daca ar fi prinsi ar intra la mititica.

| cristimihailov a răspuns:

Daca as fi casa de pariuri as castiga atunci cand am mai multi jucatori.

Este un nonsens sa iti faci clientii sa crape de ciuda. Deoarece pleaca la alte case de pariuri. Si pierzi.

| Kenzy a răspuns:

Nu cred ca ar face asa ceva casele de pariuri. pe facebook posteaza doar castigurile reale ale jucatorilor pentru a face o reclama sa vina cat mai multa lume sa joace si sa castige.