| Name2 a întrebat:

Sunt bune telefoanele touch screen?

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Da, dar depinde care. Daca vrei sa iti iei unul, e bine sa ceri pareri unor oameni care au avut asa ceva, sa iti spuna detalii despre telefon, mai ales, cum e ecranul, adica la unele telefoane touchscreen, ecranul merge foarte greu straight face
Trebuie sa ai grija de el, ecranul se poate sparge, bineinteles (am avut si prieteni carora li s-a spart ), si costa destul de mult sa il reparihappy
Btw, chiar daca trebuie sa ai grija de ele, merita sa ai un telefon touchscreen, ai mai multe optiuni, si sunt mult mai bune decat celelaltehappy

13 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Din cate stiu, sunt ok, daca iti place sa ai telefonul plin de amprente constant, daca iti place sa tot dai cu degetul aiurea si sa nimeresti unde nu vrei, daca vrei sa ti se zgarie ecranul mult mai usor... big grin

| Crisu a răspuns:

Din cate stiu eu da sunt bune, dar acum nu stiu ce gusturi ai si ce crezi tu ca e bun sau nu.

| Nastia a răspuns:

Sunt de cea mai noua tehnologie deci, da, sunt f bune.

| shtephie a răspuns:

Sunt f bune si performante...eu am LG gt 505 si sunt multumita.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da:X sunt misto

| CoCaCoLa a răspuns:

Sunt bune si la moda si eu am e super

| JuLien a răspuns:

Am avut iphone care s-a stricat in 4 zile. un LG kp500 care s-a facut praf in 2 luni.nu prea am o parere buna despre telefoanele cu touch.
eu am ramas la cele simple...in prezent am Nokia 6303

| Bixx a răspuns:

Au un design frumos, dar restul'... nu vreau sa le "defaimez" dar am avut 2 deja si tot Nokia n97 e de 1000000% mai bun. asta ramane la alegerea ta. peste cateva luni iti vei dori unu normal.

| jolie a răspuns:

Telefoanele cu touch sunt foarte pretentioase daca il scapi daca ii zgarii ecranul trebuie sa ai grija cu el sa ai husa

| danutzyk001 a răspuns:

Nu prea...sincer...s duce repede ecranul. max un an tine

| Qxigen a răspuns:

Depinde ce telefon de regula nu. Motive:
1.Consuma baterie
2.Cateodata ecranul se va umple de murdarie si nu vor mai functiona la fel ca prima oara.
3. Daca ai spart displayul, displayul te va costa cat telefon

| andreeap a răspuns:

Eu am un LG GT505 care face un an in decembrie si dupa multe cazaturi inca functioneaza binelaughing

| îîîîîî a răspuns:

In general da... daca vrei sa cumperi iti recomand Nokia x6 :X e perfect happy