| Mony a întrebat:

Hello. Am auzit ca telefoanele cu Touch Screen nu sunt rezistente. e adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAI ca va lamuresc eu, toate modelele de telefon care folosesc interfata fara butuane au o limita de presiune la atingerea ecranului unele de ex: LG, NOKIA SUNT cele mai bune rezista la o periuada de 10 ANI celelalte modele sunt de "chinezari" au o periuada mai scurta de timp oare de ce credeti ca Iphonurile nu sunt cu garantie si nici cei de la firma nu garanteaza dar tot se cumpara in prostie asa ca sfatu meu CrazzyGirl may byne un "LG SAU NOKIA " PS:vorbesc din experienta proprie lucrez in domeniu

9 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Pai depinde de unde cade?! daca arunci cu el dupa prieten sau colegii de clasa si ai nimeresti sunt rezistente, daca nu-i nimeresti ...si ajunge in tabla sau perete...nu sunt rezistente. Dar in principiu ele sunt foarte rezistente daca sunt folosite pentru aplicatiile pentru care sunt destinate.Eu am un touch screen si uneori este mai rezistent ca mine, asi ia comenzile numai cand vrea el de pe ecran si al injur si al zgaltii si este mai rezistent ca mine, nu se enerveaza pentru ca daca-l las 30 de sec. se inchide singur si doarme ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat! Sunt prea misto, nu se poate sa nu-ti iei unu!

| CM7YRE a răspuns:

Nu e adevarat :p

| alexxx a răspuns:

Am avut un omnia l-am scapat odat si mi so spart display si mo costat 5 milioanestraight face

| тøхх a răspuns:

Pai, mmm.
Eu am unul LG din acela gros.
L-am scapat de nu stiu cate ori. :d
Dar nu mi s-a intamplat nimic...
Daca ai vrea sa iti iei unul` iti recomand sa nu iei din acela subtire ca acela cand il scapi odata sau de 2 ori s-a dus!
Asa am auzit.
Acum nu stiu`... Faci ce vrei. :d

| Miruna_7873 a răspuns:

Depinde mult de telefon :d.
Unele sunt rezistente altele nu.thinking

| sweetale12 a răspuns:

Eu am un LG KP500 si sunt foarte multumita de el... imi merge foarte bine...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap e adevarat, unu de la mine din clasa si-a scapat telefonul jos, un LG cu touchscreen evident, nu de la mare inaltime, si i s-a dus dracul ecranu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Samsung GT i5700 Galaxy Spica, si l-am tinunt in buzunar cu cheile de cateva ori... Mi s-a zgariat ecranul. Altfel, la inceput a trebuit sa-l Reinitializez cu setarile din fabrica de vreo 5 ori, deoarece se virusa repede cand luam ceva de pe site Market din el. Acum vreau sa-mi iau Omnia II Galaxy sau un HTC dar sa aiba sistemul de operare ANDROID 2, 2