| baiatuucupizzza a întrebat:

Cu cat pot sa vand placute de Rami ddr 400 de 256?

5 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Intra pe www.okazii.ro,tu ai acolo ddr 1 la 400 mhz 256 M. mare lucru nu iei pe ea deoarece este mica si ocupa un slot de pomana
Poti pe okazii sa o pui la vinzare
Bafta

| PaulCCraciun a răspuns:

Nu cred ca se referea la drr4, da' oricum placa de 256, iti iei un pachet de gume orbit pe ea, fara gluma, o placa noua Kingston ddr3 1024mb e 32 ron-i, deci fa si tu comparatia. mai mult de 6 lei nu poti cere pe ea.

| Fanatic a răspuns:

Ddr4 de 256 MB, ai baut ceva we? laughing.nu am mai auzit asa ceva laughing

| Marius_Anghelescu_1970 a răspuns:

Mare lucru nu valoreaza dar daca vrei iti dau eu 5 lei per bucata