| 93Anna93 a întrebat:

Cu ce pot curata ecranul laptopului? Am observat ca sunt niste stropi inestetici pe ecran(pe care cred ca i-am facut mancand fructe) si nu se curata cu laveta uscata.

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Orice monitor sau ecran se curata foarte bine cu spirt. happy

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Poti cumpara de la magazin solutie speciala si stergi cu carpa

| IonutAxi a răspuns:

Incearca cu spirt sau ceva de sters geamuri.

| Roses a răspuns:

Trebuie sa umezesti putin, foarte PUTIN laveta.

| a34123 a răspuns:

Cu spirt, sau cu o chestie de geamuri aplicata pe carpa, nu pe ecran! Si nu mai manca in timp ce esti la calculator laughing am auzit ca nu e bine laughing!