| anuska a întrebat:

Cu ce program as putea sa fac slideuri? cu microsoft office? sau daca este alt program online sau de descarcat sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea folosi si pro show gold. mi se pare mai avansat.bafta

5 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Microsoft PowerPoint care se gaseste in pachetul Microsoft Office.

| adellina a răspuns:

Cu Microsoft Power Point...happy

| Good Cat a răspuns:

Se poate si cu microsoft office - power point

| Limba a răspuns:

In windows ai integrat in program de facut slide-uri poti sa adaugi si muzica. Start-> All programs -> Windows movie maker. Dar poti sa faci cu Microsoft Power Point happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face si office... dar poti descarca si pro show gold. dupa parerea mea e mai avansat decat office-ul.eu una asta folosesc.bafta