| Justy9235 a întrebat:

Cu ce program as putea sa ma filmez si inregistrez cantand? Si sunetul sa fie de buna calitate? Mersi big grin

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu programul contează în primul rând, ci scula.
Și exact asta ai uitat să spui: cu ce anume vrei să te fimezi? Cu mobilul, cu un webcam atașat la PC? Cu o cameră mai mult sau mai puțin profi, urmând apoi să treci filmul pe PC?
Personal, recomand ultima variantă, dacă vrei calitate și video și audio; caută o cameră cu intrare de microfon separată și un microfon de calitate.