| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Am un prieten si de cateva zile nu a intrat pe mess si am zis poate ma dat la ignor. am vrut sa ma conving si i-am bagat id la detector invisible.si acolo mi-a dat offline.si la mine in lista nu era intrat.deci nu mi-a dat ignor?

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

S-ar putea să fie 5 soluţii:
1.nu ţi-a dat ignor şi detectorul a avut dreptate.
2. dacă nu a intrat de câteva zile poate ţi-a dat ignor iar în acel moment când i-ai băgat id la detector invisible nu era pe mess.
3. te-a pus pe invisible să nu-ţi dai seama când e online.
4. s-ar putea să nu mai intre, deci nu ar trebui să-ţi faci griji dacă e aşa.
5. ţi-a dat ignor şi detectorul cum nu prea merge bine uneori, s-a înşelat când a zis că era "offline", şi de fapt el era online.