| anonim_4396 a întrebat:

Cu orice program as incerca sa formatez stick-urile si Format din My Computer nu vrea sa se formateze in nici un fel.Am incercat de pe mai multe calculatoare.La toate imi arata acelasi mesaj ca este folosit de un alt program. Ce sa ii mai fac sa se formateze ca ma dispera, trebuiesc neaparat formatate?

Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Salut razvane, stickul nu poate fi formatat deoarece este virusat(mai exact are un virus autorun)si de-aia iti spune ca este folosit de alta aplicatie.deci il scanezi stergi virusul si il formatezi cu un program. daca nu te descurci:id de mess :ady_2009_you

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra acolo pe stick dai proprietes si dai FORMAT QUICK NTFS