| Alin1009 a întrebat:

Am si eu o problema cu un stick, imi arata 0 bytes, nu pot sa-l formatez si am incercat si in cmd si am mai incercat si cu un program "HP USB disk storage format tool" si tot nu merge spune "There is no media in specified device", in Linux nici macar nu il recunoaste.Sticku e usb 3.0 Kingston 32 gb daca ar conta si a fost mereu scos corect cu eject din Windows.

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Eu am avut unul de 51, 5 ghz(chinezaraie) si dupa o perioada am patit la fel!
m-am interesat sa vad ce pot sa fac si nu am gasit nici o solutie din pacate..se bricuise.sorry.