| iintunericul a întrebat:

Cu un aparat Mini Adaptor Wireless USB (de exemplu http://www.emag.ro/......WBZ7BBBM/) poate transmite unda Wireless ca sa ma pot conecta cu telefonul mobil la wi-fi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mini adaptorul are rolul de a primi unda Wireless si nu de a o emite. In plus el lucreaza pe port USB care nu exista la telefon. Ia mini adaptorul si pune-l acomputer si ia un Hub care sa-l pui la firul de net. In felul asta vei avea si pe computer net Wireless si pe telefon.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ti s-a mai explicat de 2 ori ca nu! Ti-am spus sa iesi la lumina!