| JimmyWimmy a întrebat:

Cu vreo 2 săptămâni în urma,mi-a apărut la startup,, Activează în 3 zile sau nu vei mai putea folosi Windows" ceva de genu...şi nu am dat importanţa mare şi acum nu îmi mai apar iconiţele pe desktop si bara de start.Am gasit o rezolvare temporară la asta(dau pe My Pictures din Help Center, şi îmi da o "portiţa" de 60 secunde în care am timp să deschid ce program vreau)dar când incerc sa copiez muzică pe card cu USB-ul, dispare ferestruica aia care arata progresul şi nu se mai trimite nimic.

Intrebara mea este exista vreun program cu care sa trimit ce vreau pe card?

Fundă!

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu ai windowsul activat. A mers doar o scurta perioada apoi cere activare. Trebuia facuta dupa instalarea windowsului.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Reinstaleaza windowsul dar cu licenta. Il cumperi de la magazine de specialitate. Nu ai licenta si de aceea nu mai iti merge windowsul. Asa am patit si eu.

| JimmyWimmy explică:

Mulţumesc, asta ştiam şi eu ca trebuie instalat, dar, pana atunci. întrebare me este daca exista vreun program cu care sa trimit ce vreau pe card? big grin