| numesiprenume0 a întrebat:

Cum adaug poze pe Instagram de pe pc? Nu gasesc optiunea.

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu poti, doar de pe telefon poti.

| Nemessys a răspuns (pentru aditimus):

Esti tu asa de sigur?

| aditimus a răspuns (pentru Nemessys):

Nu folosesc instagramul de ieri.

| aditimus a răspuns (pentru Nemessys):

Vrei sa faca asa ceva?
Ti se pare easy?
https://www.youtube.com/watch?v=dcA4qK82Tl4

| Nemessys a răspuns (pentru aditimus):

Mai sus ai scris un comentariu cu,, nu poti" iar acum imi dai un videoclip in care imi arati ca se poate. Deci pana la urma care-i faza? Daca tu nu intelegi cum se face, sau nu stii, asta nu inseamna ca nu se poate. Si daca nu stii una din alea 2, de ce mai lasi raspuns cu,, nu se poate"?

E ca si cum cineva te-ar intreba pe tine,, poti face bani ca minor pe internet?", iar tu, din moment ce nu stii nicio modalitate, raspunzi cu,, nu se poate". Mi se pare cam gresit sa dai raspunsuri de genu' in asemenea situatii.

In fine, este cumva o problema pentru tine faptul ca nu poti urmari un tutorial de 3 minute? Mie da, mi se pare usor si chiar daca ar fi greu de facut, asta nu ar trebui sa-l opreasca pe el sa incerce.

| Nemessys a răspuns:

Te duci pe Instagram
-click dreapta
-dai la inspecteaza
-o sa-ti apara in dreapta o fereastra mare plina de coduri
https://imgur.com/a/Y0sOd7V
-Dai pe a2-a iconita (din dreapta sagetii) care arata ca un telefon si o tableta.
-Dai refresh la pagina (vezi ca inainte sa fie albastra)
-Ar trebui ca in stanga, unde ai instagramul, sa-ti arate un ecran exact ca pe telefon. Daca ai un plus in mijloc jos, deja stii ce sa faci dupa. https://imgur.com/a/V2UduC9
Bafta!