| cataalecs96 a întrebat:

Cum aflu ce ce producator de rami suporta placa de baza msi p43 neo?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ce conteaza producatorul? placa aia de baza suporta max 16Gb DDR2

| cataalecs96 explică (pentru ombladon):

Pai am o placa de baza msi p43 neo si nu vrea sa imi recunoasca rami. Eu am o placa de 2gb frecventa 800 si nu vrea sa ii recunoasca rami sunt noi sunt probati

| cataalecs96 explică (pentru ombladon):

Pai am o placa de baza msi p43 neo si nu vrea sa imi recunoasca rami. Eu am o placa de 2gb frecventa 800 si nu vrea sa ii recunoasca rami sunt noi

| Merishoor a răspuns:

Poate ce frecventa nu producator, Pentru placa ta de baza DDR2 1066 este frecventa maxima happy si pe placa ta de baza poti baga pana la 8Gb Ram
Funda