| TheWolf13 a întrebat:

Cum aflu daca pot sa imi schimb procesorul din Single Core in Dual Core?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Poti si in mai multe. Conteaza sa afli socketul placii de baza ca sa stii ca ti se potriveste pentru ca procesoare se gasesc.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Socket-ul conteaza! daca ai AM2 (cazul tau)cauti AM2 daca ai AM3 cauti AM3...si tot asa

| Kylexy a răspuns:

Depinde daca ai socket 939 merge sa il schimbi dar daca nu ai cam greu sa il schimbi acasa singur mai bine te-ai duce la cineva ca e in domeniu IT