| nicuuu22 a întrebat:

Cum anulez abonamentul expirat Youtube premium music? Deci de 2 zile incerc sa-l anulez si nu reusesc, am incercat de toate, am incercat si sa contactez Youtube si tot ma invarteau in cerc, am incercat sa elimin metoda de plata de pe iphone si au spus ca nu merge eliminata doarece am un abonament in desfasurare... Ma poate ajuta cineva va rog frumos!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3KWuXA7 incearca asta!

| nicuuu22 explică (pentru Salontanul):

Am incercaaaaat de foarte multe ori si tot nu merge.
Pur si simplu nu mi apare Dezactiveaza

| Salontanul a răspuns (pentru nicuuu22):

Imi pare rau!

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Scoate cardul din contul Apple
scoate banii de pe card
telefon la banca sa intrerupa platile

reclamatie la protectia consumatorului, eventual si una penala la politie, mi se rupe ca sunt firma mare a lu' peste prajit, tot inselaciune e