| NuStiuNimic a întrebat:

Cum as putea face rost de Windows 10 Drew, astăzi mi sa facut update la laptop in varianta beta, as avea vreo posibilitate sa ramân definitiv la aceasta?

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Versiunea beta este intotdeauna mai proasta ca cea ultimate, si apar mai multe erori de sistem si chestii de genu'. Daca vrei neaparat sa ramai la asta cauta la setari sau control panel (habar nu am cum se mai cheama la versiunea 10), trebuie sa gasesti ceva.