| rockvandam a întrebat:

Salut,tocmai ce am facut un update la laptop si mi s-a pus windows 10 si acuma nu mai am sonor"No audi output device is installed." e ceea ce imi spune.Care ar putea fi problema si ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Ai nevoie de driver audio, sau reinstaleaza-l pe cel pe care il ai! Daca nu descarca altul.

| I0nuT55 a răspuns:

Pai descarca-ti driver-ul audio (Realtek, sau ce foloseai) Daca nu reusesti, incearca cu Driver Magician, cauta singur driver-ele.
Daca nici asa nu reusesti, inseamna ca PC-ul tau nu este conpatibil cu Win 10 happy

| rockvandam explică:

Si cum il reinstalez?

| K0sti a răspuns (pentru rockvandam):

Cum se instaleaza orice driver, il descarci de la producator! Daca nici atata lucru nu stii, nu ai ce cauta in fata unui calculator...

| tiranianuuu a răspuns:

Cauta pe google Driverul. Necesar osă gaseşti o multime de Drivere daca esti atent si răbdător osă le Gaseşti si daca le găsesti ar trebui sa-ti faci un CD-DVD cu ele ie mai bine sa le ai pe un CD-DVD (parere mea) sper ca te-am ajutat