| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa conectez un laptop la internet cu ajutorul unui telefon care are net pe el? prin usb am incercat si nu mi-a iesitsad...cum as putea sa fac sau ce trebuie sa instalez?

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai, si daca poti sa-l folosesti pe post de modem (asa se numeste ceea ce vrei sa faci). Daca ne-ai spune ce model de telefon ai, poate te-am putea ajuta. happy Insa vezi ca laptopul va papa destul de mult din net-ul telefonului atunci cand te vei conecta.

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Kitul de instalare al telefonului, fara el nu poti sa te conectezi

| Adryann59 a răspuns:

Da poti cu telefonul daca are net pe el
si usb