| MihaelaDart a întrebat:

Unde as putea sa imi vad comentariile de pe Youtube pe care le-am scris la videoclipurile altor abonati? Le-am gasit doar pe cele de pe pagina mea, dar nu si ceea ce am lasat la alti abonati. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

Eu folosesc versiunea veche a YouTube si acum. Se poate sa fie la fel modul de a gasi comentariile, se poate sa nu, dar ar trebui sa fie. Te duci pe History, apoi, la Comments (ori aici https://www.youtube.com/feed/history/comment_history) si gata! :)

| MihaelaDart explică (pentru xRaduC):

Multumesc mult. Merge si pentru noua versiune.

1 răspuns: