| YoYo a întrebat:

Cum as putea sa filmez cu fraps intr-un joc si sa modific cu movie maker fara sa se strice grafica? De filmat stiu cum se filmeaza a doua parte nu stiu. Am movie maker 2, 6 si am windows 7. dati-mi un sfat big grin

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi uite ce îţi recomand eu; Să cauţi pe net camstasia studio şi să capturezi imaginea descktopului tău folosind doar capturarea unei fereşti, cea a jocului în cazul tău şî appoi folosind studioul de la camstasia vei putea modifica cum vrei filmuleţul făcut.De asemenea poţi înregistra şi sunetul, acest program fiind de fapt un program de realizare de videotutoriale.Succese şi sper să te descurci cu el.