| miki_6623 a întrebat:

Cum bag jocuri pe iphone 3g cu itunes am jocuri descarcate, deschid itunes si mai departe nu mai stiu... cum sa le instalez?

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

In primul rand ca sa bagi jocuri descarcate din calculator (adica piratate ce sa mai) si nu din AppStore trebuie sa ai Jailbreak adica sa ai un program in telefon care se numeste Cydia! Daca il iti pot explica cum sa adaugi o sursa noua, repo-ul hackulo din care sa downloadezi un program numit installous de unde poti sa downloadezi toate jocurile gratis

| Marlanu a răspuns (pentru valentino52):

Am acel program dar tot imi cere bani