| anonim_4396 a întrebat:

Cum blochez site xxx/porno, ce programe sunt? sau orice metoda cu care se poate bloca din pc si folosesc google chrome este ceva pentru blocare?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai internet de la rds ai o optiune in panoul de control online si poti activa de acolo(Si blocheaza ei direct). Daca vrei doar la un pc, poti sa faci un cont standard si actiezi controlul parental.

| K0sti a răspuns:

La cate site-uri xxx sunt...

| alinaalin955 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/hubs/Porn-Blocker
Vezi in jos sunt niste programe dar vad ca unul singur este free, restul poti incerca trial.

| Gogoasa24 a răspuns:

Dc vrei sa le blochezi? nu le bloca

| petrica25 a răspuns:

Exista un program numit anti porn