| Dragotta a întrebat:

Cum blockez un numar sa ma mai sune pe telefon ma tot enerveaza!

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca ai un telefon care permite acest lucru, poti bara apelul din telefon, cauta la setari sa vezi. Daca nu, suna la relatii cu clientii si solicita sa bareze ei apelurile primite de pe acel nr, eventual fa-i o sesizare, poate i-l inchide de tot si ii faci o bucurie.

| Parmalat a răspuns:

Telefon chinezesc cu blacklist. Uite unul aici www.versace-v9.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la setari - setari aplicatie -apel -respingere automata ...sh acolo alegi nr care nu mai vreii sa te suneee