| Membru112 a întrebat:

Cum caut in calculator un dispozitiv exter(vreau sa formatez cardul de memorie dar nu imi apare cand il bag la usb) cum dau la cautare?

2 răspunsuri:
| eaglewatch01 a răspuns:

Normal ar trebui sa-l vezi imediat. Daca, cardul e protejat prin butonul ala de care zice flyer90, deblocheaza-l. Daca nu, incearca si in control panel>device& printers.

| flyer90 a răspuns:

Vezi sa nu fie blocat cardul. Trebuie sa aiba un butonas mic langa care scrie lock. Daca tot nu merge intra in device manager la usb devices parca, dar s-ar putea sa nu te ajute