| anonim_4396 a întrebat:

Heei, e bun Samsung galaxy y S5360 Smartphone? si are rost sa mi-l iau? Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te referi la Samsung Galaxy Y Young S5360 sau la cel din poze?
Eu am Y Young si este foarte bun :are internet, pozele sunt bune, touchscreen-ul este sensibil la atingere, este simplu de folosit, rezistent la apa(eu l-am scapat in apa si l-am scos dupa vreo 15-30 secunde, a avut mici probleme cam 1 ora, apoi a inceput sa mearga mai bine si a doua zi era deja perfect). Eu sunt foarte multumita de el. happy
Dar daca te referi la cel din poza nu prea stiu nimic despre el...

| Alexa019 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel din poza este la fel numai ca este dual sim

| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce poza?

| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a răspuns:

I-al dar vezi ca nu e chiar asa cu apa ca depinde
de cate ori l-ai scapat pe jos si unde ca asa se mai slbeste si circuitele nu fac fata apei. Daca vrei sa-l bagi in apa scoatei bateria si dupa ce l-ai scos asteapta pana se usuca bine si apoi pune-i bateria.Eu sunt expert in telefoane intreaba-ma orice despre orice telefon.