| ankybc a întrebat:

Cum dau print screen la tableta Allview alldro speed duo? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Problema: Cum pot sa fac un printScreen cu tableta AllDro 2 Speed Duo?
Rezolvare: Pentru a realiza un printScreen la informatiile dorite, va recomandam sa utilizati aplicatia Screenshot It (pe care o regasiti in magazinul default al tabletei). Daca veti activa functia Pin to status bar din optiunile aplicatiei, automat pe bara de stare a tabletei, va aparea butonul screenshot, pe care il puteti utiliza ori de cate ori este nevoie.
SRS: http://www.allview.ro/suport-service/faq/faq-tablete/alldro-2-speed-duo/

| DEADON a răspuns:

Apesi pe butonul de power cel de sus si pe butonul de volum mai mic. Ti apasat amandoua in acelasi timp 2 secunde.