| GameMaster23 a întrebat:

Cum dau subscribe unui utilizator Youtube?

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Acolo sus langa username-ul lui scrie mare SUBSCRIBE

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Lol, subscriebe dai apasand butonul subscribe cand esti pe pagina lui de profil.

| iEmonel a răspuns:

Intri la el pe "canal" si cauti in stanga pe la mijloc [ pe unde scrie about me si bla bla ] si dai click pe Subscribe sau mai simplu, deasupra de video scrie numele celui care a upload-ar, numarul de video-uri si Subscribe.

| Melodramatic a răspuns:

Langa numele chanelului este scris negru pe galben "SUBSCRIBE" (deasupra videoului)

| Eduard a răspuns:

Iti trebuie in primul rand un cont. Iar cand vizionezi un video, deasupra lui scrie denumirea canalului, de ex. RWJ (RayWilliamJohnson), langa ar trebui sa fie subscribe. Insa daca nu e dai click pe numele acela albastru si te duce pe canalul lor. Acolo vei gasi o casuta galbena cu subscribe, la cele mai multe din canale, insa vei gasi cu siguranta un button happy.

| THCC a răspuns:

Apesi pe butonul galben.

| Tymycy a răspuns:

Trebuie sa ai un cont, si subscribe dai acolo unde scrie titlul melodiei sau filmuletului, sub ea apare utilizatorul care l-a postat si dupa ea scrie subscribewinking

| andrrei08 a răspuns:

Dai click pe numele lui, si asa ajungi la el pe pagina. Vezi acolo pe pagina sub numele lui, e un buton galben "Subscribe" happy ala e. Simplu.

| madalynnn a răspuns:

Subscribe=abonat

| George_Marius_1998 a răspuns:

Inti pe TPU