| Abecedare a întrebat:

Pe Youtube care este diferenta dintre subscribe si comment?Sau e tot una?

Răspuns Câştigător
| nuimifacnumelecunoscut a răspuns:

LOL! ce prosti sunteti. subscribe inseamna a te abona, devii abonatul userului caruia i-ai dat si esti anuntat cand apar videouri, iar comment, nu fii chiar atat de prost, si da-ti seama ce inseamna

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar suenti la pamant cu engleza, nu gluma, catata dreptate are colegul nuimifacnumelecunoscut

| BogdanAiud a răspuns:

Eu stiu ca e tot una...

| xBiiaM a răspuns:

Subscribe inseamna mai mult a arata altei persoane... Si comment e sa comentezi video happy