| Alina-Minodora_Popa_2000 a întrebat:

Cum descarc melodii de pe laptop pe un telefon Samsung Galaxy S2? Fundita, am nevoie urgent de ajutor va rogwinking :\

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai e foarte usor. Conectezi telefonul la laptop, tragi de bara de notificari si te asiguri ca e selectat transfer mtp. SI trebuie sa iti apara pe pc.
Pot sa apara probleme numai daca ai windows xp sau orice alt windows piratat.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Intai de toate ai nevoie de cablu de date ca sa poti pune muzica din pc in telefon.