| dulcekiss a întrebat:

Cum devirusez un fisier? e virusat si am nevoie de el
ceva program online/ soft in pc

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici -> SCANARE Antivirus online - http://virusscan.jotti.org/en Este cea mai complexa scanare antivirus! Foloseste 20 de antivirusi simultan.
Succes!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In functie de program si virus e posibil sa ti-l stearga automat. Ce fel de fisier este?

| пиHгвин a răspuns:

Antivirus? kaspersky?

| dulcekiss explică:

@cristacheceliute.exe

| cristacheceliute a răspuns (pentru dulcekiss):

Atunci nu este un document personal. E un program ce poate fi reinstalat dupa ce il stergi.

| dulcekiss explică:

@&@ nu scanare online. ci devirusare... fisierul sa imi ramana itact si fara virus