| PatryRox a întrebat:

Cum pot sa devirusez un fisier? am bitdefender si nu stiu cum. :* ( funda love struck )

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Click dreapta pe fisier si "scan with bitdefendre" il lasi sa scaneze si la final o sa iti zica daca are sau nu virusi si selectezi ce sa faca, sa muti in carantina, sa nu faci nimic, sa sergi si ce optiuni mai are acolo

1 răspuns:
| FeelLove a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Avira AntiVir. Eu pe aceasta il folosesc si sunt foarte multumita, ma avertizeaza cand downloadez un fisier virusat, ma anunta cand conectez la pc un stick/telefon/cd cu virusi. Este chiar foarte bun. Il descarci de aici: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus. Apoi te descurci, e usor de folosit.

Sper ca te-am ajutat! :*