| VivianneMnt a întrebat:

Cum dezinstalez Google Chrome? Si ce alte browsere mai bune imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| asasunteucesafaci a răspuns:

Dai start -> set programs access and defaults -> change or remove programs -> alegi google chrome si dezinstalezi!

Un alt browser frumos ar fi Torch!

6 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Control panel -> add or remove programs si apoi le dai unninstal thinking ma rog... acolo scrie change/remove

| Gdeni a răspuns:

Start + my comp + control panel+ ado/remove programs + alegi google chromesi dai dezinstalare. incearca mozilla... altele nu am fol si nu recomand porcari :*:*:*

| cristina10cris a răspuns:

Dai la contorol panel si apoi apesi pe Add or Remove Programs si acolo tot ce ai instalat in pc si dai la ce program vrei in partea lui remove sau change.Bye bye!

| Emaaa5728 a răspuns:

Dupa parerea mea Google Chrome e cel mai bun. dar imi place si Mozilla Firefox sau Opera!:*
Poti sa il dezinstalezi de la My computer-Control panel
Il gasesti si ii dai unistal
ai grija sa nu dezinstalezi altcevawinking

| VivianneMnt explică (pentru Emaaa5728):

Ma ratacesc in Control Panel

| cosminboy12 a răspuns:

E simplu dai pe start control panel add or remove programs gasesti google chrome si ii dai romove si urmaresti pasii cere ati apar!happyfunda!