| marylena9 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema pe facebook
Nu pot vizualiza postarile de pe pagina unui prieten. Daca eu postez la el, atit pot vedea. Deci...doar postarile mele din pagina lui. Parca nu mai exista... Cu toate ca are foarte multe postari zilnice, eu nu mai vad nimic. Doar alea ale mele postate la el. Nici unul nu stim se se intimpla.
Mentionez ca problema esta este doar cu pagina lui.

4 răspunsuri:
| GabiMihai08 a răspuns:

A setat ca acele postari sa le vada doar el. Nu poti face tu nimic, ci doar el modificand acea setare de la "only me' la "public" "friend of friends" "friends"

| marylena9 explică (pentru GabiMihai08):

Toti ceilalti din lista lui pot vedea ce posteaza. Doar eu nu. Si nici el nu poate vedea ce postez eu la el.

| GabiMihai08 a răspuns (pentru marylena9):

Nici profilul lui nu il mai vezi?

| marylena9 explică (pentru GabiMihai08):

Ba da...vad toata pagina normal. Doar ca tot ce posteaza nu. Daca postez eu la el, vad...dar el nu. In schimb, toti prietenii comuni vad postarile mele. Dar cei care sunt prieteni cu mine, vad doar ale mele. Aici e logic, daca nu sunt prieteni cu el, nu au cum vede ce posteaza el.