| vintageboy a întrebat:

Cum fac butoane la un blog facut pe blogspot? Ma intereseaza butoanele sa le pun sub titlu si sa reprezinte categoriile.
Se pot utiliza butoane la template-urile care le are el, acelea simple sau trebuiesc alte template-uri unde sa le adaug?
Problema e ca daca iau un template cu butoane raman denumirile cu care vine si nu stiu unde le pot schimba.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| AcI a răspuns:

Buna nu pre le/am eu cu blogsport dar ma descurc pe wp happy
De curand m/am apucat de facut teme pentru wp happy
Trimitemi imaginile de la butoane ca ti le modific eu happy
happy daca doresti daca nu asta este laughing
O zi buna!

| obyk a răspuns:

Poti schimba denumirile in editarea hatml a sablonului sau modificand imaginile, depinde de felul butonului.

Vezi pe http://gatablog.info informatii despre editare sabloane, momentan pentru wordpress dar in curand voi adauga informatii si pentru bloguri pe platforma blogspot.