| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac in word?

Stabiliţi ca în tot documentul să aveţi o identare specială pentru prima linie la paragraf de 2 cm.

Pentru paragraful 2 stabiliţi o identare la stânga de 3 cm şi la dreapta de 2 cm.

La paragraful 2, la sfârşitul primei propoziţii introduceţi un sfârşit de linie. 1p
După paragraful 3 introduceţi un sfârşit de pagină.

Numerotaţi paginile, în subsol centrat, cu cifre romane.

Pentru primul paragraf din pagina 2 stabiliţi o bordură de culoare albastră şi grosime de 3 puncte.

La sfârşitul documentului introduceţi un sfârşit de pagină

Stabiliţi ca marginile să fie configurate astfel stânga 3 cm, dreapta 2 cm, sus 1, 5 cm, jos 1, 5 cm.

si cum adaugat radica din radical?

3 răspunsuri:
| Ionut01x a răspuns:

La începutul documentului introduceţi un wordart cu textul Sysinternals

| VeronicaVroo a răspuns:

Nu stiu sa faca un radicala

| VeronicaVroo a răspuns:

Ma cert cu sora mea si nu stiu de ce ca vine cu fete la noi acasa si nu suport asta