| Shelovesya a întrebat:

Cum fac,pe facebook, sa nu mai primesc cereri si sa ma bage direct la follow? Adica de exemplu, o persoana imi da cerere dar nu poate si intra instant la follow. Cum fac?

2 răspunsuri:
| Annaa05 a răspuns:

Dai la setari, apoi sunt 3 sectiuni,una in care scrie:general si securitate, alta in care scrie: confidentialitate, cronologie si etichete, blocare, limba si in a 3-a scrie:notificari, mobil, urmaritori. Apesi pe urmaritori si acolo unde scrie cine ma poate urmari selectezi toata lumea. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Shelovesya explică (pentru Annaa05):

Mie nu imi apare chestia cu urmaritorii.sad