| GHIULEA a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o problema foarte enervana si nu cred ca sunt singurul. Tocmai am facut un YahooID si nu pot adauga persoane in el. Efectiv nu pot. Cand cineva imi da add (cerere de prietenie), eu ii dau accept, dar nu intra la grupul unde il bag (friends, no mass, etc), el intra direct la Agenda de adrese (adress book). Acum dau instant message (mesaj instantaneu) cu el, vorbesc cu el, si cand ii dau add friend, nu merge, ramane asa "blocat" aproximativ 30 de secunde si imi spune ca nu poate fi adaugat. Mentionez ca primesc multe cereri pe zi. Pe vechiul id nu am avut aceasta problema, daram facut alt ID pentru ca acela se umpluse. Deci ce sa fac?

2 răspunsuri:
| parkourxxxX a răspuns:

Salutare.Asa se intampla la toti, prima data cand iti faci un ID de mess nu te lasa sa adaugi iduri de mess. Eu tot asa patesc. Trebuie sa astepti 3-4 zile sau chiar 1-2 apoi o sa poti baga. Funda?

| GHIULEA explică (pentru parkourxxxX):

Mai astept cateva raspunsuri, daca nu ai FUNDA!