| depression17 a întrebat:

Cum fac pe Instagram in asa fel incat atunci cand cineva se uita la profilul meu sa poata da doar follow, nu si mesaj? Ca am vazut la unii ca pot primi mesaje doar de la persoanele pe care ei le urmaresc, vreau sa fac si eu chestia asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Restricționează, însă trebuie manual pentru fiecare persoana.

| User257 a răspuns:

Intra pe Instragram la setări și la confidențialitate, la mesaje, opțiunea Urmăritorii tai pe Instragram.Trimite cererile în selectezi nu primi cereri sau dai block daca nu vrei sa mai primești mesaje.