| waZZup123 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot sa-mi modific profilul de facebook astfel incat sa pot primi comentarii, like-uri si/sau share-uri nu numai de la prieteni, ci si de la necunoscuti(admiratoare, mai putin conteaza.). Stiu ca exista alta metoda in afara de cea cu follow, in care sa te abonezi la anumite persoane si in care varsta sa fie minim 18. ei bine eu nu vreau chestia asta, vreau acea metoda in care nu exista "aboneaza-te" si in care sa nu existe restrictie de varsta.Stie careva?(funda...)

Răspuns Câştigător
| Klaoody15 a răspuns:

Hello! Dupa ce te'ai logat, te uiti in dreapta sus la rotita de "Settings"-> "Account Settings" -> "Timeline and Tagging Settings"(in stanga ai o lista) -> si acolo dai EDIT (inapoi in dreapta). si asa setezi cine poate sa iti comenteze. happy

1 răspuns: