| MauroMania777 a întrebat:

Cum fac pentru a traduce/subtitra eu un serial pe YouTube, de exemplu dacă vreau sa adaug subtitrare în română unui episod dintr-un serial spaniol, este posibil?

4 răspunsuri:
| Emengir a răspuns:

Da, este posibil. Dace este pe canalul tau poti face asta usor. Daca este pe canalul altcuiva atunci trebuie sa aiba functia de adaugare a subtitrarilor pornita, poti verifica daca apesi pe butonul de setari de la video.

| MauroMania777 explică (pentru Emengir):

Și dacă este pe canalul meu, ce trebuie sa fac?

| Emengir a răspuns (pentru MauroMania777):

In colt pe YouTube unde e poza ta de profil apesi pe YouTube Studio, in partea stanga o sa ai in lista 'Subtitles' si de acolo selectezi video-ul si tot asa.

| siriusblack98 a răspuns (pentru MauroMania777):

Sa-l editezi ca doar este videoclipul tau. Ai YouTube studio daca alte aplicatii nu iti sunt familiare.