| petredanut a întrebat:

Cum fac sa am viteza mare la bhop fara plugin-uri funda

1 răspuns:
| codrutz0000 a răspuns:

Te referi la Cs( Counter Strike )? sa ai viteza mai mare de bhop tree sa faci bhop adica cu lama aia de sari mult si cutitu normal ( e simplu, dar c-am greu de explicat ) Pt inceput scrie in consola fps_max 300 fps_modem 300 si developer 1
Iar bhopu : Bagi lama de sarit mult faci sarituri cu ea, misti din mouse in anumite directie si dai Q Q ( dar sa ai bagate si lama de sarit mult si cutitu normal) Deci Apesi Space + W + Q Q ( pentru a schimba cutitele, deoarece cand schimbi cutitele creste viteza si o tii asa mult dar poti sa apesi si S sau A, D )
C-am atat e restul tine de tine o sa dureze ceva pana te prinzi