| giugiu a întrebat:

Cum fac sa ascult un radio online pe iPhone? Adica, cu ce program sau ce trebuie sa fac sa ruleze pe iPhone un fisier gen "listen.pls"? Am incercat sa intru din safari si sa deschis fisierul respectiv listen.pls dar imi spunea ca nu merge. Exista vreun program prin appstore sau cydia?

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Tasteaza in bowser ''radio on line '' sau deschide situri la marile companii de telefonie sau televiziune e o oferta frecventa pe subiect.Am sa ma uit chiar acum sa vad daca pot sa iti dau un link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil iti trebuie casti, fiindca mie nu-mi merge radioul fara ele. Sa-mi spui daca a merswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum deschid si eu un radiou fratilor