| oni a întrebat:

Cum fac sa imi apara google atunci cand deschid internet explorer pentru ca acum imi apare"ask"?

Răspuns Câştigător
| Jonathan a răspuns:

Din Internet Explorer apesi pe Tools-Internet Options si scrii www.google.com acolo unde scrie ask si apesi pe Use Current-Apply-Ok.

6 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Clic dreapta pe Internet Explorer->proprietati si la Adreess scrii adresa de la google si dai apply

| Alex_7297 a răspuns:

La Mozilla : Tools ~~> Options ~~> General ~~> Home Page : modifici de la www.ask.com la www.google.ro.

| continutfragil a răspuns:

Mai intai dai pe tools de acolo de sus unde este file, editview, favorites, tools, help, apoi Internet Options, apoi scrii:http://www.google.ro/ la General-Home page si dai OK.

| hiphopbeatz a răspuns:

Apesi pe sageata de la casuta aia, si iii dai change homepage si scrii acolo link-ul.

pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus la "Tools" -> Options si scrie acolo "Home Page". Stergi unde scrie ask bla bla si scrii http://www.google.ro/ dai Aply si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile le-ai primit dar ca sa nu trebuiasca sa-ti pui toata ziua Google ca Home page, vezi cand instalezi un progr, unele te intreaba daca vrei ca un anumit site sa fie Home page si Browser, debifeaza alea 2 si nu ti se mai schimbawinking Sper ca nu e foarte nefolositor sau stupid.