| puscahoreangaion a întrebat:

din greseala pe internet explorer am intrat pe un site si nu imi mai apare sigla cu google ci o pagina yahoo cu fel de fel de lucruri. ce pot sa fac pentru ca deschizand internet explorer sa-mi apara sigla google dau funda! eoarece cand deschid internet explorer imi apare tot pagina yahoo" dt search.com"? va rog am nevoie de ajutor! dau funda maaaaaaaaarrrrrrrreeeeeeeeeeeeeee!

2 răspunsuri:
| ivanhoe a răspuns:

Instrumente>optiuni internet si la pagina de pornire trebuie sa treci:google.ro. Asta dupa ce stergi ce scrie acolo.

| SonyMan a răspuns:

Intri in Internet Explorer-> setari-> pagina de pornire, si scrii in casuta ce o sa iti apara www.google.ro